חשפנות לנשים

חלק זה יחקור את ההשפעה של חשפנות על נשים בחייהן המיניים והיחסים מאז שזכה לפופולריות של רקדניות בורלסק. דירות דיסקרטיות בפתח תקווה

חלק זה יחקור את ההשפעה של חשפנות על נשים בחייהן המיניים והיחסים מאז שזכה לפופולריות של רקדניות בורלסק. למרות שמסורת זו ידועה, תכריכים של מסתורין עדיין מקיפים את צורת האמנות, ללא מחקר אקדמי רציני שנעשה עד כה. כעת אבחר כמה דוגמאות כדי לדון כיצד מלאכה זו מסייעת להעביר את השליטה המינית לידיהן של נבדקות, עם השלכות פוטנציאליות על מושגים של שוויון מגדרי, כמו גם האשמות נגד חלק מהחשפנות שהן מטבען סקסיסטיות במנותק מהניתוח שלנו.

חשפנות היא פעולה הכוללת את חשיפת הגוף של האדם באמצעות הסרת בגדים תוך ביצוע אקטים מיניים. חשיפת השדיים ואיברי המין היא כמות מספקת כדי להוות “סטריפטאז”.

בשנת 1983, רקדנית פשטה את הדגל האמריקאי במה שאנשים רבים עדיין מחשיבים כיצירת מופת של האומנות שלה.

סטריפטיז גדלה יותר מיינסטרים ברחבי העולם מכיוון שסרטים כמו Fifty Shades of Grey גורמים לאנשים להיות יותר נוחים עם זה. ובכל זאת, בשל השפעה כזו על תרבות הפופ, למועדוני חשפנות יש מספר יורד של לקוחות, ככל שיותר בנות נוטשות בידור חי לאתרי מצלמות מחוברות.

עשרה דולר קונים לך מספיק זמן ב-Emmreport dot com כדי לחלוק כבוד – הורדת המצלמה שלך לא מקוונת פירושה ללא מצלמות אלא עומס עירום הודות לתקליטים ותמונות מתרבים המראים פורנוגרפים במרחב הווירטואלי דוחפים את המגבלות לגבי המקום שבו הם יכולים להיות עירומים בהמוניהם מבלי לפגוע בהם שורה תחתונה משלו.

מקור: http://plato

בעבודתה על מלכות קנאיות, הפרעה מינית ופסיכופתיה של הכחשה עצמית נשית, אנדריאה דבורקין מבקשת לתאר אמביוולנטיות אירוטית-יצירתית כלפי בתולות נשים וחשפנות לנשים.

סטריפטיז לנשים היא מטבעה אובייקטיביזציה על ידי הפשטת בגדיהן בפני אחרים על מנת לגרום להן להרגיש נחשקות. זו אולי בחירה או לא, אבל היא באה למלא צורך נתפס מכיוון שנמנעה מנשים ביטחון רגשי והכוח להכתיב את חייהן המיניים.

למרות שחלק מהאנשים עשויים לחשוב שזה אולי נראה קצת אובייקטיבי, כשזה מגיע לנשים, החשפנות מעצימה.

האישה לבושה בתחפושת עומדת מול הקהל. זה מעורר תיבת פנדורה כזו של חרדה ופחד אבל גם התרגשות והומור.

המאמצים המוקדמים של נוהג זה כללו נשים שצריכות לתת הדגמות “גברים” בתערוכות רכב או הדגמות מסור שרשרת בתערוכת אריזת בשר סוס, מכיוון שהן מפחידות מדי עבור “גברות”. הסקסיזם חי וקיים במקצועות מסורתיים

למרות שרוסטי השתמש רק בגופו כקנבס לייצוגים פיגורטיביים של שני דחפים הנלחמים זה בזה (קריקטוריסט לעומת צייר), ההתמקדות של הפמיניזם בהעצמת התפקיד האמנותי נולדה מתוך הצורך להעצים את האמנית בעצמה בכך שהיא מאפשרת לה להחזיק בגופה ( סובל). הצורך בשוויון דחף אמניות פמיניסטיות לעולם הדורש ספונטניות בביצועים דירות דיסקרטיות בנהריה

הסטריפטיז מקורו באמנות ההולה ההוואית, שנעשתה באופן מסורתי כצורה אישית של ביטוי מציצני ואקסהיביציוניסטי. המונח “סטריפטיז” הוצג ככל הנראה בספרו של Ryszard Berendt מ-1965 על ריקוד הולה הופ על ידי שותפתו למחברת רושל לפקוביץ, שכתבה על הופעה מוקדמת של אן קוריו בשם “The Debutante Denude”. הופעות מודרניות שונות מהמסורתיות בכך שהן יותר אירוטיות מאשר שובבות ומנצלות את כל הגוף ולא רק את תנועות הביטוי של ריקוד הפואי.

סטריפטיז יכול לסמן סקס מחוץ לנישואים, השפלה מוסרית ושאלות של סולידריות נשית